O firmie

Xytronic Industries LTD.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Xytronic Industries LTD. - wiodącego dostawcy systemów lutowniczych z kontrolowaną temperaturą, w tym grotów lutowniczych i akcesoriów o szerokim zakresie zastosowań w elektronice.


Założony w 1980 roku Xytronic był pierwszym producentem, który opracował opatentowaną elektronicznie sterowaną stację lutowniczą, która zapewniała stabilną temperaturę bez konieczności wymiany grotów lub polegania na mechanicznym przełączaniu. Przedsiębiorstwo umożliwiło ręczne lutowanie urządzeń wrażliwych na prąd i ciepło bez obawy, że wyciek końcówki lub niestabilna temperatura uszkodzi komponent. Dzięki wprowadzonej innowacji niezawodność produktu końcowego została znacznie zwiększona.

 

Rozwój 

Xytronic stale rozwija swoją linię produktów, aby sprostać potrzebom konsumentów, szczególnie w obszarze napraw SMD i przeróbek. Dążenie do dalszej poprawy satysfakcji klienta poprzez dodawanie nowych funkcji jest i nadal będzie w centrum uwagi producenta w XXI wieku.

  

Dystrybutor

Jako autoryzowany dystrybutor produktów Xytronic, dokładamy wszelkich starań, aby klienci mieli dostęp do szerokiej oferty producenta. Poprzez nasze zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie w branży elektronicznej chcemy dostarczać najaktualniejsze rozwiązania proponowane również na rynku urządzeń lutowniczych. 

 

Dane kontaktowe 

Adres

NDN - ZBIGNIEW DANILUK

ul. Janowskiego 15
02-784 Warszawa
NIP: 5210440073

 

Tel.: 22 641 15 47 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-16:00)      

Adres e-mail: info@xytronic.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl